Podzim

Podzimní článek

Podzim – období pouštění. Dneska jsem například pustila počítač, vysavač, vajíčko na zem, pustila jsem vůni z aromalampy, troubu, velkou tašku oblečení, které nenosím, a hlavně myšlenku, že nejsem dost dobrá.

Pusťte se do toho. 🙂

Nejnovější příspěvky

Květinové směsi

Během svatby se dříve na novomanžele házely květiny, ořechy nebo semínka. Tento starý pohanský zvyk měl manželům zajistit plodnost a hojnost.

ČÍST DÁLE

Den matek

Jako vzpomínka na sociální aktivistku Annu Marii Reeves Jarvisovou se začal slavit na počátku 20. století Den matek.

ČÍST DÁLE

Velikonoce

Už se chystáte na Velikonoce? Těším se, i když letos opět jen v kruhu rodinném. Mám ráda ten pocit naděje a začátek něčeho nového.
I když obecně jsou začátky dost náročné, tady cítím bezpečí a jistotu – že slunce zase vyjde a stromy se brzy zazelenají. 🙂

ČÍST DÁLE

Vítejte v editoru Gutenberg

Cílem tohoto nového editoru je přidat do WordPressu formátovaný obsah jednoduše a příjemně. Celý tento příspěvek se skládá z částí obsahu (jako LEGO z kostiček), které můžete přesouvat a ovlivňovat je. Pohybujte kurzorem a zjistěte, jak se různé bloky zvýrazní pomocí obrysů a šipek. Stiskněte šipky pro rychlé přesunutí bloků, aniž byste se museli bát,

ČÍST DÁLE

Předporodní rituál

Předporodní rituál není v naší kultuře příliš obvyklý. O to víc mě vždy potěší, když můžu tyto důležité chvíle zpříjemnit svým tvořením. Růže pro podporu ženství a srdce, zralá pšenice zobrazující slunce, teplo a ukončení cyklu a břečťan jako symbol síly a radosti ze života.

ČÍST DÁLE